""

Muriljo raketom za spas Intera, Kaliđuri slao po burek (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.07.17. | 15:48

Na kraju 1:1

Inter je otpočetka predsezone imao pobedu i poraz, pa je nekako bilo vreme da Nerazuri zabeleže i remi. To se dogodilo u meču protiv Šalkea i bilo je 1:1 (0:0).

Oba tima su iskoristila ovu priliku da pruže šansu mnogim igračima, pa smo tako u drugom poluvremenu videli Inter koji je napravio devet izmena, dok je Šalke učinio osam promena.

Matija Nastasić je igrao u prvoj postavi nemačkog sastava.

I možda su baš te promene uticale na činjenicu da smo u drugom poluvremenu gledali uzbudljiviji fudbal i dva gola.

Prvi je pogodio Šalke preko Danijela Kaliđurija u 59. minutu kada je jako lepo izbacio Nagatoma i pogodio mrežu Nerazura.

Ali, spas Interu doneo je Džejson Muriljo jako lepim golom u 73. minutu kada se namestio na šut sa ivice šesnaesterca i opalio pod prečku. Tu nije bilo spasa.

Na kraju će oba trenera biti zadovoljnija time što su mogli da vide veći broj svojih igrača na delu, nego što će im rezultat biti u prvom planu.

SASTAVI:

ŠALKE (3-4-3): Nubel - Stambuli, Naldo, Nastasić - Kaliđuri, Mekin, Bentaleb, Očipka - Hari, Burgštaler, Konopljanka

INTER (4-2-3-1): Handanović - Dambrosio, Skrinijar, Miranda, Nagatomo - Galjardini, Kondogbija - Kandreva, Brozović, Perišić - Martins