""

Neka se paze Zenit i Lokomotiva: Armija uhvatila ritam, Tošićeva majstorija obeležila meč! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 31.03.14. | 20:45

Srpski reprezentativac otvorio seriju pogodaka u ubedljivom trijumfu nad Volgom

Posle serije očajnih rezultata poslednji nedelja činilo se da je moskovski CSKA završio šampionsku trku, a pretilo u jednom trenutku da se sezona pretvori u pravi košmar. Ipak, četa Leonida Slutskog uspela je da se vrati u život, izdigne iznad svih problema i ponovo zapreti Lokomotivi i Zenitu, koji sada nisu toliko daleko. Volga je "isušena" kao od šale, a ubedljiv trijumf vraća nadu u bolje sutra - 3:0.

Prvo poluvreme obeležila su dva pogotka, ali i crveni karton u domećem sastavu.

Već u 5. minutu bilo je 1:0, a strelac je bio Zoran Tošić. Srpski reprezentativac je odigrao jedan odličan napad, i u kombinaciji sa Dumbijom zatresao mrežu rivala, što je samo najavilo ono što se desilo u nastavku utakmice.

Samo dva minuta kasnije domaćin je već imao dva gola prednosti. Gol je postigao Alan Džagojev, nakon što je Dumbija pogodio stativu.

Do kraja prvog poluvremena, tačnije u 42. minutu Džagojev je uspeo da zaradi i direktan crveni karton, nakon što je jednim kriminalnim startom umalo polomio nogu Šuleninu. Sudija ni jednog trenutka nije oklevao, već mu je odmah pokazao put u svlačionicu.

Ipak, to nije previše omelo domaćina da dođe do trijumfa, posebno jer ekipa Volge nije imala previše prilika da ugrozi mrežu Akinfejeva

Tačku na meč stavio je Vernblum posle slobodnog udarca u 69. minutu susreta.