""

Pintova bomba za trijumf Osmanlija, bodovi stigli u Anadoliju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 06.11.15. | 19:30

Debitant u Superligi relativno lako stigao do trijumfa u Eskišehiru i prekinuo crnu seriju

Konačno se desilo i to, navijači Osmanlija proslavili su pobedu, prvu posle pet utakmica. Novajlija u Superligi slavio je kao gost protiv Eskišehira sa 2:0 u utakmici 11. kola Superligi došao do mesta u sredini tabele.

Meč u Eskišehiru obeležio je levi bek gostiju, Portugalac Tijago Pinto sjajnim golom u 19. minutu, kada je sa više od 25 metara poslao projektil pod prečku.

Kada je u pitanju konačan ishod utakmice, on je bio poznat 11 minuta kasnije. Serdar Deliktaš je pogodio za 2:0 i pokazao da Osmanli ipak nije zaboravio kako se igra fudbal.

To se, ne može reći za Eskišehir kojem je ovo šesti uzastopni poraz u svim takmičenjima.