""

PLS: Sinđelić se vratio posle 0:2, Vranjanci zadovoljni

Vreme čitanja: 1min | pon. 06.11.17. | 20:53

Bežanija imala 2:0 na Vračaru, ali nije uspela da dođe do sva tri boda

Utakmicom na Vračaru između Sinđelića i Bežanije stavljena je tačka na 12. rundu u Prvoj ligi Srbije! Orlići su bili nadomak drugog poraza u sezoni pošto su gubili 0:2 posle prvih 45 minuta, ali u nastavku su izabranici Bogdana Koraka za manje od 20 minuta dali dva gola i došli do boda

Golove za Bežaniju postigli su Busnić u 18. i Andrej Mrkela u 32. minutu, dok su domaćina spasli pogoci Cakića u 62. minutu sa bele tačke i Tufegdžića devet minuta pre poslednjeg zvižduka.

Sinđelić je posle remija Dinama i Jagodine imao lepu šansu da se približi lideru na minus šest i poravna sa Proleterom i Metalcem. Nije uspeo, a kroz sedam dana čega ga gostovanje u Vranju... Bežanija s ovim bodom nije mnogo napredovala i ostala je zoni ispadanja.