""
""

Promena trenera urodila plodom - Policajci rešetali po Novgorodu

Vreme čitanja: 1min | pon. 14.04.14. | 19:18

Dinamo u drugom poluvremenu napunio mrežu Volge i skoro osigurao mesto u Ligi Evrope

Bruka posle debakla od prežaljenog Anžija naterala je čelnike Dinama iz Moskve da promene trenera te je umesto Dana Petreskua na čelo ekipe postavljen Stanislav Čerčesov, a ekipa je reagovala bolje nego što je iko očekivao - pobeđena je Volga Novgorod rezultatom 0:5.

U prvom poluvremenu su mreže mirovale, a onda su Kokorin i drugovi uveli policijski čas u Novogorodu i zasuli mrežu domaće ekipe hicima. Prvo je pomenuti napadač u 53. minutu načeo Volgu, onda su redom Jusupov i Kasaev u dva minuta povećali na 0:3, u spisak strelaca upisao se i Kristofer Samba, a tačku na demoliranje stavio je Kasaev svojim drugim golom.

Moskovljani su ovom pobedom skoro osigurali mesto u Ligi Evrope, a Čerčesov je vodećim ljudima kluba pokazao da nisu pogrešili kada su ga izabrali za šefa stručnog štaba.