""
""

Raspoloženi Otavio tri boda u Gimaraešov džep je stavio! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.12.15. | 23:50

Fudbalerima Vitorije ovo je bila treća pobeda u poslednje četiri utakmice u šampionatu Portugalije

Fudbaleri Vitorije Gimaraeš nisu u prošlosti često imali priliku da slave na gostovanjima kod Estorila, ali je večeras došao i taj trenutak. Ovaj put Gimaraeš je ipak trijumfovao sa 1:0 u utakmici 14. kola Primeire.

Konačan rezultat ne oslikava baš na pravi način stanje stvari na terenu, pošto je Estoril imao veći posed lopte, ali je igra na kontre gostima donela rezultat.

Takva jedna kontra donela je rezultat i to već u četvrtom minutu, kada je Otavio posle asistencije Tomanea zatresao mrežu Estorila.

A ono što se dešavalo posle toga svelo se na uporne, ali ne baš konkretne i uspešne pokušaje Estorila da stigne do preokreta ili makar izjednačenja.

Nije pomoglo ni to što je Vitorija od 88. minuta igrala bez Žoaa Afonsa koji je zaradio drugi žuti karton.

Fudbalerima iz Gimaraeša ovo je bila treća pobeda u poslednje četiri utakmice u šampionatu Portugalije.