""
""

Sađeata se uhvatila za slamku spasa, Ocelul u problemu...

Vreme čitanja: 1min | sub. 26.04.14. | 19:36

Gosti su strpljivo čekali svoju i iskoristili je početkom drugog poluvremena, pa sada imaju bod više od današnjeg rivala koji je pao na 15. mesto – 0:1

Veliki brejk Sađeate u Galaciju! Ekipa iz Novodarija savladala je Ocelul u Galaciju i napravila brejk kojim je konačno izašla iz opasne zone – 0:1 (0:0). Odlučujući pogodak na stadionu Ocelula postigao je Silviju Pana u 59. minutu i potpuno zakomplikovao situaciju domaćem timu, kojeg očekuje grčevita borba za opstanak u elitnom rangu.

Domaćin je imao više od igre u ovom meču, ali nije uspeo da iskoristi nekoliko izglednih šansti. Gosti su strpljivo čekali svoju i iskoristili je početkom drugog poluvremena, pa sada imaju bod više od današnjeg rivala koji je pao na 15. mesto.

Ocelul sledeće nedelje gostuje još jednom davljeniku, Brašovu, dok Sađeata na svom terenu dočekuje Čahlaul.

LIGA 1 – 29. KOLO:

Čahlaul – Gaz Metan 0:1 (0:1)