""

Sapleo se Briž

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.09.17. | 22:27

Lider izgubio od Muskrona

Lider belgijskog šampionata - Klub Briž, doživeo je prvi poraz u sezoni! Bolji od ekipe hrvatskog stručnjaka Ivana Leka bio je Muskron - 2:1

Oba pogotka za domaće postigao je 23-godišnji napadač iz Kinšanse Džonatan Bolingi, prvi u 19. minutu iz penala, a drugi u 41. Počasni gol za Briž delo je Densvila

Sada Šarlroa ima šansu da se, ukoliko sutra ne izgubi u Liježu od Standarda, osamostali na prvoj poziciji...

U preostalim duelima večeras Bevener je demolirao Eupen sa 5:1, dok su Antverpen - Sent Truden i Varegem - Kortrajk odigrali nerešeno. Ivan Šaponjić šansu je dobio tek u nadoknadi vremena u dresu Zultea. S druge strane, Vladimir Kovačević odigrao je svih 90 minuta za Kortrajk, dok je Jovan Stojanović ušao u 79...

BELGIJA 1 - 6. KOLO

Anderleht - Lokeren 3:2 (1:2)