""

Sezar za špice, Sporting diše za vrat Benfiki (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 03.12.16. | 21:22

Lavovi rutinski protiv Setubala, iskoristili kiks gradskog rivala

Sporting je oberučke prihvatio poklon gradskog rivala Benfike koja je u petak izgubila Maritima, lisabonski Lavovi iskoristili su samo 24 sata kasnije i trijumfom protiv gostujuće Vitorije Setubal od 2:0 u 12. kolu Primeire prišli na samo dva boda zaostatka lideru na tabeli.

Ovo je Sportingu bila treća uzastopna prvenstvena pobeda, a gosti iz Setubala upisali su drugi uzastopni poraz.

Reprezentativac Srbije Lazar Marković dobio je priliku da zaigra tek u samoj završnici utakmice. On je u 85. minutu u timu Sportinga zamenio Želsona.

Supertalentovani Vilijam Karvaljo je već u šestom minutu zatresao mrežu pošto je bio najviši u protivničkom kaznenom prostoru.

Najlepši trenutak meča, ipak, dogodio se u 36. minutu, kada je Bruno Sezar kiflom iz slobodnog udarca sa desne strane prevario golmana Vitorije.