""

Slobodnjak dostojan Lige šampiona dovoljan samo za bod protiv davljenika Cvajte (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 07.03.15. | 15:46

Braunšvajg primio ozbiljan udarac u borbi za promociju

Pre nekoliko dana ste mogli čitati o lošem učinku Kristijana Ronalda iz slobodnih udarca, Portugalac nije pogodio nijedan od poslednjih 51, te bi mogao da zatraži pomoć, i to u drugoj Nemačkoj ligi od igrača Grojter Firta Nika Giselmana. Remek delo defanzivca je ipak bilo dovoljno samo za bod protiv Alena – 1:1 (0:1).

Giselman je u 17. minutu prebacio živi zid, protivničkom golmanu dao nerešiv zadatak i upisao treći gol u ligi ove sezone. Gol dostojan Lige šampiona, a kamoli Cvajte. Domaći Alen je u zoni ispadanja, ali je ipak uspeo da izbori vredan bod u 68. minutu Kolina Kvanera pošto golman Grojtera nije uspeo da primiri vruć krompirić, odnosno snažan šut sa velike udaljenosti, a Kvaner je kaznio njegovu grešku.

Ajntraht iz Braunšvajga je primio novi udarac u borbi za promociju, odnosno povrtak u Bundesligu pošto je pretposlednji Sankt Pauli slavio na gostovanju golovima Gontera i Zobiha – 2:0.

14. SANDHAUZEN 23 7 7 9 20 26 28
15. MINHEN 1860 23 5 7 11 29 36 22