""
""

Svako bolji po poluvreme: Torino i Lacio uzeli po bod, ali imaju za čim da žale (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 06.03.16. | 14:32

Bez pobednika na Olimpiku u Torinu - 1:1

Ako se u nekoj utakmici može reći da je podela plena najrealniji ishod onda je to ova. Torino i Lacio su odigrali dva različita poluvremena, u prvom je bio bolji domaćin, a u drugom gost, pa je konačan rezultat bio realna slika dešavanja u Torinu - 1:1 (1:0).

Bikovi su daleko odlučnije ušli u ovaj meč, što im se isplatilo već u 12. minutu. Beloti je odlično ispratio kompletnu akciju svog tima i odlično reagovao nakon udarca Akve. Federiko Marketi je samo kratko odbio loptu, koju je mladi napad samo ćušnuo u mrežu gostiju.

Beloti je već u 22. minutu mogao da bude apsolutni junak današnje utakmice. Kataldi ga je potpuno bespotrebno srušio na samom ulasku u šesnaestercu, a loptu na belu tačku stavio je Čiro Imobile. Ipak, usledio je katastrofalan udarac, lopta je otišla preko prečke i Lacio je ponovo bio u životu.

Rimljani su u drugom poluvremenu u potpunosti zagospodarili terenom i žestoko kidisali ka golu Danijelea Padelija.

Još kada je Marko Parolo u 53. minutu pogodio stativu domaćeg gola bilo je jasno da bi uskoro moglo da stigne izjednačenje, a slično je bilo i nakon odlične prilike za Filipa Đorđevića 15 minuta kasnije. Ono je konačno stiglo u 78. minutu. Molinaro je srušio Baldea Keitu u šesnaestrcu, a Davide Masa ponovo pokazao na belu tačku. Bilja je bio daleko sigurniji izvođač od Imobilea.

Milan Biševac je na terenu proveo svih 90 minuta, dok je Sergej Milinković Savić na teren ušao u 40. minutu umesto Kataldija. U isto vreme Pioli je sa terena izveo i Lulića, koga je zamenio Brafhajd.