U Turskoj ništa novo, Galata se opet obrukala (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.04.16. | 19:50

Davljenik Eskišehir savladao aktuelnog šampiona sa 4:3

Očaj u Galatasraju

Tužna Galata je nastavila posrtanje u turskom šampionatu, a ovog vikenda meru joj je uzeo i davljenik Eskišehir koji je slavio na svom terenu u vatrometu golova sa 4:3 (1:1). Aktuelni šampion tone sve dublje na tabeli, pa novog trenera Rekernika zaista očekuje paklen posao da do kraja sezone upristoji slavnog istnbulskog giganta.

A dobro je počelo za goste, koji su poveli preko Kise već u 11. minutu. Ipak, tamnoputi Bokila je pred odlazak na odmor vratio Eskišehir u igru i izjednačio na 1:1. Galatasaraj je i drugo poluvreme otvorio golom, Oztekin je u 49. minutu povisio na 2:1 i izgledalo je da će Lavovi konačno zaustaviti seriju od pet mečeva bez pobede u svim takmičenjima.

Ali, onda je usledio rafal domaćina, lepe akcije i golovi Čifčija, Hadžića i Kanaka u razmaku od svega deset minuta, totalno su potopili nade Galatasaraja posle časa igre, a pogodak Kaje u četvrtom minutu nadoknade samo je razbesneo navijače gostiju koji sigurno nisu zadovoljni posle nove blamaže i debakla.