""

Udri Marko, udri jako: Videoton izbacio Bordo (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 03.08.17. | 20:55

Mađarski vicešampion slavio na svom terenu sa 1:0

Videoton je nokautirao Bordo, a Marko Nikolić je za prethodnih mesec i po dana usadio ekipi pobednički i ratnički mentalitet. I to je mađarskom klubu na njegovom terenu donelo pobedu od 1:0 dovoljnu za plasman u plej-of Lige Evrope.

Ispostaviće se da je gol Marka Šćepovića u prvom meču, koji je Videoton u Francuskoj izgubio sa 2:1, bio jedan od presudnih momenata.

A večeras na Pančo areni domaćin je do uspeha došao onako kako je to Nikolić majstorski pantentirao na klupi Partizana. Golom iz prekida.

Igrao se peti minut sudijske nadoknade u prvom poluvremenu kada je Asmir Suljić dobro centrirao, a defanzivac Stopira snažnim udarcem glavom posla loptu u mrežu.

Kada je u 47. minutu Jusuf Sabali zaradio drugi žuti karton i isključenje u ekipi Bordoa, delovalo je da je Videoton na pragu lagane završnice.

Međutim, stvari su se u određenoj meri zakomplikovale u 69. minutu kada je i domaćin ostao sa igračem manje, pošto je pocrveneo Jozef Varga.

Marko Šćepović bio je starter u ekipi Videotona, a u 46. minutu na terenu ga je zamenio Danko Lazović.