""
""

Više crvenih kartona nego golova: Konkordija preslišala Čahlaul i osigurala opstanak

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.04.14. | 19:48

Meč je obeležila ogromna nervoza i isključenja na obe strane, a posebno nervozni su bili gosti, koji su utakmicu završili bez dvojice igrača – 2:0

Dosta bure na otvaranju 26. kola rumunske Lige 1. Konkordija je na svom terenu savladala Čahlaul sa 2:0 i odmakla se čak devet bodova od opasne zone.

Meč je obeležila ogromna nervoza i isključenja na obe strane, a posebno nervozni su bili gosti, koji su utakmicu završili bez dvojice igrača.

Utakmicu je rešio talentovani vezista domaćih Tiberiju Serdiuk, koji je postigao oba pogotka na ovom meču u 34. i 81. minutu.

Gosti su u 65. mintu ostali bez Gabrijela Kanua, a 15 minuta kasnije i bez Dumitrasa, kada je postalo jasno da bodovi ostaju na stadionu Konkordije.

Domaći su u 87. minutu ostali bez rezerviste Nelua Rošua, koji je za samo tri minuta zaradio dva žuta kartona.

Na klupi za rezervne igrače u gostujućem sastavu bio je iskusni čuvar mreže Bojan Jović.

LIGA 1 – 26. KOLO:

Konkordija – Čahlaul 2:0 (1:0)