Autogol ukanalio Amijen, Sent Etjen uspeo da izbegne poraz (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 27.10.19. | 19:22

Na kraju - 2:2

Rolerkoster od utakmice, a na kraju po bod za obe ekipe. Sent Etjen je dočekao Amijen večeras, a utakmica je završena rezultatom 2:2 (1:0) kojim ni jedni ni drugi ne mogu da budu zadovoljni.

Prvo poluvreme nije bilo previše sadržajno, a prvi udarac je zadao domaći sastavi to preko koga drugog do Vahbija Kazrija. Dobar potez, šut, imao je malo i sreće i lopta je završila u mreži.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a onda je Amijen bio mnogo bolji u nastavku. Do prvog gola gosti su stigli u 68. minutu utakmice preko Mendoze i to je bio samo nagoveštaj svega što će se događati dalje.

Možda i najlepši potez na utakmici dogodio se u 76. minutu kada je Akolo izašao ispred protivničkog golmana i lepim udarcem ga prebacio za šok na stadionu Žofri Gišar.

Delovalo je da bi Amijen mogao da izdrži, ali je pao u 80. minutu i baš nije imao sreće, a autogol je postigao Dibasi, i tako je Sent Etjen došao do boda.

FRANCUSKA 1 - 11. KOLO

Nant - Monako 0:1 (0:1)