Junajted prvi put vezao dve pobede od početka sezone, Luton ispao od trećeligaša (VIDEO)

pre 7 meseci

GGMU!!!
b

beskonačni očaj

Jel možeš da zamisliš da lik u 1/16 finala liga krompir kupa u prvu postavu ubaci kazemira,onanu,varana,maunta... HAHAH
S

Statler

Casemiru trebaju utakmice, evo konačno ulazi u formu, nije džabe igrao, Onana isto, treba mu utakmice i samopouzdanje nakon klimavog starta, Varane se skoro vratio od povrede, trebaju mu minuti, Mount ista situacija, bio povređen, trebaju mu minuti. Sve ima svog razloga, ako ne znaš situaciju pametnije je da ćutiš. Ne brukaj se.
d

dentenhag

Junajted je specijalist za ovaj kup rezervnih postava
M

Mladen84

Gledao sam tekmu od 60-og minuta, i ono sto sam video je gomila klinaca koji zasluzuju mnogo vise minuta. Onaj mali Gor, nije imao nijednu defanzivnu gresku i mislim da je to resenje za MU, da se konacno opet okrenu svojoj deci jer realno sad imaju dobre mentore pre svega u liku i delu Kazemira. Vracanje Evansa je pun pogodak i ako covek ima 35 godina moze mnogo da pomogne i stabilizuje odbranu koja je mnogo busna. Gore je neko napisao komentar da bi voleo da vidi par utakmica bez Fernandesa, slazem se, ali ne na taj nacin, vec da ima dostojnu zamenu ( Maut je to svakako ako bude zdrav) jer covek ne moze da igra vise od 60-65 minuta po utakmici. Videcemo u nedelju opet protiv CP, ali mislim da dobija MU lagano.
M

MacReady

Daniel Gore, Kobie Mainoo, Hannibal Mejbri, United ima odlične klince na sredini za budućnost, samo treba to da se lagano implementira vremenom.
A

Anđus

Mančester Junajted nema pojma! Kao i onaj ćelafuto što ih vodi!

Darkoki

Arambat il kako vec je odigrao odlicno na debiju on i kazemiro ce biti odlican tandem,Mount bez Bruna je odigrao super.
Z

ZZ Crew

A kako ste dosli na Peljistri?
b

boorek

Pa njima Kazemiro mora i Liga kup da igra inace nista of fudbala.
g

gestapo

Kako kazu navijaci mancestera:pistaci kupovi! Xexeexexe
N

Nikos1988

Voleo bih da vidim par utakmica bez Bruna u PL kako bi to izgledalo, jer mi se cini da je sve manje i manje koristan za tim
G

GOST 510

Late Lat uz puno sreće i golmanski kiks.