""
""

Darušafaka je potpuno blesava ekipa!

Vreme čitanja: 1min | pet. 14.04.17. | 19:51

Karšijaka umalo uzela meru učesniku četvrtfinala Evrolige, ali su ovi nadoknadili čak 16 razlike u poslednjoj četvrtini u kojoj su dali 38 poena!

Kada igra Darušafaka onda nije gotovo dok se ne završi! Tu lekciju je sada naučila Karšijaka koja je na početku poslednje deonice imala i 16 razlike (73:57), ali je na kraju izgubila rezultatom 95:90.

Gledali smo preokret Darušafake protiv Bamberga u Evroligi, gledali smo neverovatan preokret protiv Istanbul Baškšehira, pa protiv Ješilgiresuna, a sada i protiv Karšijake.

Sve do jedne utakmice su bile “izgubljene”, ali je Darušafaka atomskom košarkom u samom finišu uspevala da dođe do preokreta.

Karšijaka je bila mnogo bolja u prvom poluvremenu, u trećoj deonici Darušafaka se trudila da se vrati, i još jednom pokazala koliko je žilava. U poslednjih 10 minuta Darušafaka je dala 38 poena!

Najefikasniji kod Darušafake bio je Bred Vonamejker koji je ubacio 28 poena, dok je Skoti Vilbekin dodao 27.