Komentari na vest

Klasa je večna, a Botafogov košmar sve gori: Luis Suarez het-trikom okrenuo sa 1:3 na 4:3

R

Red Star Belgrade

pre 6 meseci

Na šta su spali Korintijas i Sao Paolo. Da se bore za Kup Sudoamerikano,a ne za titulu.
i

izointer32

Gledao ceo mec, uzivam uz brazilsku i juznoamericke lige prvenstveno, jos se samo tu igra zbog strasti. Prvo poluvreme Gremio ocajan iz greske Botafoga su dali gol i domacin je kontrolisao mec, na samom startu drugog poluvremena 3:1 i cinilo se da ce konacno pobediti i odahnuti, i onda dva glupo prilmljena gola i raspali su se. Proslo kolo kuci ispuste 3:0 protiv Palmeirasa, bas bas su u teskom kanalu, jos sad gostovanje Bragantinu...od 15-tak bodova prednosti i "sigurne" titule do ovog kosmara..
k

khanbg

Ljudi usli iz druge lige i da osvoje titulu, slabije. Ovako im je top, da namestaju, uzmu lovu, konsoliduju se, pa ce napasti u godinama pred nama. Pre 2-3 kola su isto dosli iz prelaza kao i danas. Samo sto su tad vodili 3-0 na poluvremenu.
n

nanana

a ja jurio prelaz na corintians.. pih
n

nonamee

gledam ovu odbranu gremia, i srecan sam sto ima makar neko konfuzniji i neorganizovaniji i sporiji od odbrane Zvezde