Krihovijak slomio Krila (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 03.08.19. | 17:27

Lokomotiva došla do pobede u 94. minutu

Slomljena su Krila u 94. minutu! Muk je pokrio Samaru kada je Krihovijak u poslednjim sekundama utakmice pogodio mrežu i doneo pobedu Lokomotivi. U neverici je i Miodrag Božović gledao sa klupe Krila Sovjetov. To je treći uzastopni poraz njegovog tima u četiri do sada odigrana kola – 2:1 (1:0).

A, samo nekoliko minuta pre tog poslednjeg minuta ceo stadion u Samari je bio na nogama. Krila su u 88. minutu došla do izjednačenja, kaznivši grešku odbrane Moskovljana, koja se poigravala s loptom ispred svog šesnaesterca.

Radost jedva da se stišala, kada je stigao hladan tuš. Neverovatan je način kako su domaći primili gol. Dozvolili su Lokomotivi da im napravi kontru u poslednjem minutu meča, a onda i da Krihovijak spakuje glavom u mrežu odbitak koji je kao sveća padao na metar od gola.

Provukla se Lokomotiva, uzela je tri boda kada ni sama više nije verovalo. Ali, nije da nije zaslužila, bila je bolja tokom celog meča.