Noć na Arekiju na ivici nervnog sloma, ponižena Salernitana je večni dužnik Veneciji (VIDEO)

D

Demichelle

pre gotovo 2 godine

Kakvo kiselo slavlje,tresao se Salerno do ranog jutra od pesme i sirena.. A nastavilo se i danas! Koliko ljudi vole svoj klub,to nema nigde! Moralo je opet sudbinski da bude vezano sa braćom iz Lagune,neverovatno koliko su isprepletani putevi ova dva prijateljska kluba.. Inače,surova istina je da je Nicola sinoć podlegao suludoj ideji da napadne Udine. Zašto majstore?! Zašto odustajanje od formacije 3-5-2,gde te niko nije nadigrao proletos?? Vezni red sa igračem manje,nije postojao. Pocepali su nas! Delofeu se naigrao lopte.. Nije realno da se meč završio 0-4,moglo je biti bar 1-3 recimo,mnogo šansi je promašila Granata. Ali apsolutno zaslužena pobeda Udina. Igralo im se,a sve im se nacrtalo. Salernitana je i psihički i fizički pala posle Cagliarija,u Empoliju je bilo loše, sinoć još gore. Teško je držati formu dva meseca,Serie A je teška liga. Meni je i dalje neshvatljivo kako Cagliari nije mogao da dobije rezervni tim Venezije?? Zasluženo su ispali, katastrofalna forma duže vreme. Šuška se da su u velikim finansijskim problemima, više ih je faktora poslalo u B. Ali to su njihove brige. Iervolino je obećao igračima premije za opstanak,da podele 4 m evra. Uskoro će biti predstavljen projekat renoviranja Arechija,a Sabatini naravno ostaje u sedlu sportskog direktora. Salernitana će sledećih godina biti ozbiljan faktor u ligi ali biće vremena za te priče. Sada je momenat za slavlje i uživanje! Neverovatan preokret i jedan od najvećih kambekova u istoriji italijanskog fudbala!
O

Orao

Najnesrecni tim serie A je ostao u ligi, i to im je sve vratila Venecija.
G

Gost Salerno Vivo

Ovi momci ovaj grad i trener kao vođa su saslužili da ostanu u Seria A a to su trebali i ranije jer su gol od Kaljarija primili u 95 minutu za 1:1 zatim promašili su penal protiv Empolija u 84 minutu a na kraju u utakmici sa novim šampionom su pokazali ko su i šta su jer su igrali 2:2 a pored toga su i razbili Milan!!!Srećno u sljedećoj sezoni .Vivo Salernitana!!!!!!!
G

Gosthjk

Veneciji su na poslednje dve utakmice (Roma i Kaljari) sutnuli 77 puta na gol! A primila je samo 1 jedini gol iz svih tih suteva! Ludilo!
L

Lažž

Nije istina.Ta vest o 46 šuteva Rome je namerno pogrešno plasirana,od tih 46 šuteva izblokirano je bilo 20,dakle tih 20 šuteva nije došlo uopće do gola,nije došlo do gol linije,nije prošlo pored gola,nego izblokirano,ista stvar za kaljari,od 30 šuteva blokirano je 12,poz.
G

Gost cccc

Nikola, trener Salernitane mora pesaka 1300 km da predje-dao je obecanje ako opstanu .....

milford

neverovatne stvari se desavaju sa timovima koji se bore za opstanak, pocevsi od carskog sela u bugarskoj pa preko ovih glavnih liga