Komentari na vest

Viljareal neće tužiti policiji Valverdea jer mu je pretukao igrača

A

Andrejka

pre oko 2 godine

Iskreno ljudski mogu da ga razumem, ali ne razumem u kom pravcu ide fudbal.. Nema više dzentlmena i gospode a svi se kunu u ferplej sportski pozdrav itd.. Pogotovo španci žabari i argentinci su poznati po tome.. Jesu ogromne pare jesi profesionalac ali neke stvari se ne rade, ni mafijaši i uličari ne vređaju porodice kao ovi na terenu zarad "provokacije", "da mu spuste fokus" itd.. Valverde je eksplodirao pa dr zato pročulo, ko zna šta debili rade na svakoj utakmici i kakve gadosti izgovaraju igraj muški u kosku pa i simuliraj ma kraju, al ovo prevazilazi sve granice
O

Opa Miki

pre oko 2 godine

Samo si zaboravio Portugalce. I oni samo prljavo, samo neko valjanje i stalno neko dobacivanje.

PFK NIŠ

pre oko 2 godine

Ovaj Baena podseca na jednog Mustafu iz Zeleznika, a naslov pobeda!
m

madness

pre oko 2 godine

Trebao je jos jace i vise....
R

Rodman1986

pre oko 2 godine

Gospodin nije dozvolio da se neka ljiga iživljava. Svaka čast.
M

Munginjo

pre oko 2 godine

Valverde da plati nekim ljudima da biju tog Baenu jednom nedeljno, da ne prlja ruke...
s

s1

pre oko 2 godine

Ako mu je rekao to sto se prica, jedan udarac je malo
b

bosko2020

pre oko 2 godine

Ako ovo i jeste tacno,skidam mu kapu.Sjecate se incidenta davno sa Zidanom,kad mu opsovao majku materaci ,prgavi talijan.Samo sto ga Zidan glavom zveknuo u prsa na terenu
r

rea

pre oko 2 godine

Toga se verovatno "retko" ko seća, nije kao da je bilo finale svetskog prvenstva.
q

qwertyy

pre oko 2 godine

Ko god prati Real zna kakav je Valverde i sve se to moze vidjeti po njegovim slikama sa suprugom koliko mu znaci ona i dijete. Ako je ovo istina porodica se brani svim i svacim. Podrska za Federika.
u

uefalona

pre oko 2 godine

Svaka cast Valverdeu na pribranosti tokom meca, ima klip gde mu se okrenuo i hteo da ga udari ali se suzdrzao u zadnji cas da ne napravi problem klubu. Taj Baena je smece.
M

Mozzzartbre

pre oko 2 godine

Kako Vas više nije sramota?? Imate li bar sportskog obraza? Ovakvo vređanje od nepotpisanih novinara sve više uzima maha.Vređate preko 65% korisnika vaših usluga a ovih dana ste baš preterali.Selektivno birate komentare i jako ste pristrasni, dobićete odgovor uskoro pa sponzorišite vi lepo jednu stranu pošto vam se isplati.
h

ha ha pises

pre oko 2 godine

dobicete odgovor uskoro..ti si tastatura tough guy...pretis redakciji mozzarta, evo uzimaju obezbedjenje.
P

Paint

pre oko 2 godine

buraz svi komentari su u minusima
G

Gost1234567

pre oko 2 godine

Što bi neki rekli, odgurnuo ga rukama stisnutim u pesnice po licu
G

Gost14

pre oko 2 godine

Ne napada se bez razloga igrac, pogotovo mi ne deluje Valverde kao lik koji bi iz cista mira napao nekog tako da mislim da je istina da mu je ovaj to rekao. Steta sto je proslo samo na tome, trebao mu je oba oka zatvoriti
l

lol12

pre oko 2 godine

Uletili im sa parama ili uopste ne postuju svoje igrace.Ovako nek im bude sta god bude nek ih tuku i ubijaju a ti niposto nemoj da ih zastitis,samo okreni glavu.
?

?

pre oko 2 godine

Ti si osoba koja je navikla da piše svašta na internetu bez posledica jer si uživo manji od miša pa ti je čudno kako to neko dobije udarac zbog vređanja.
@

@?

pre oko 2 godine

Ево ти реци место и време, да видим какав си ти јунак.
@

@@?

pre oko 2 godine

Pišeš kao da bi se pojavio
g

gagisa877

pre oko 2 godine

Nije ga pretukao vec udario
N

Novak majstor

pre oko 2 godine

I trebalo je da ga premlati, baena je sramota za svoj klub saigraci bi trabalo da isteraju iz kluba, niko loptu da mu ne dodaje na utakmici i cao
Č

Čovke

pre oko 2 godine

Odgurnuo da je malo jače u predelu lica 😉