""
""

Za nove generacije košarkaša u Vrbasu

Vreme čitanja: 1min | čet. 06.04.17. | 11:04

U subotu od 12 časova će biti svečano otvoren još jedan košarkaški teren obnovljen u okviru velike akcije „Sto terena za jednu igru“. Svi ste pozvani!

S lepim vremenom stižu i lepe vesti za stanovnike Vrbasa! Velika akcija obnove košarkaških terena nastavljena je upravo u gradu u južnobačkom okrugu, pa je kompanija MOZZARTU renovirala teren koji se nalazi u okviru Sportskog centra „Joakim Vislavski Kime“.

Izabrane vesti

Košarkašice Vrbasa svojim uspesima na domaćim i međunarodnim takmičenjima uveseljavaju sve ljubitelje košarke u Vrbasu, a zajedno sa svojim trenerom Dejanom Mudrešom biće specijalni gosti na svečanom otvaranju terena obnovljenog u okviru velike akcije „Sto terena za jednu igru“.

Tim povodom vas pozivamo da u subotu 8. aprila od 12 časova prisustvujete svečanom otvaranju terena u Vrbasu, na adresi Dimitrija Tucovića bb (sportski centar Joakim Vislavski Kime).

Do sada je u okviru akcije „Sto terena za jednu igru“ obnovljeno 36 terena, a košarkašice Vrbasa otvoriće 10. po redu igralište renovirano na prostoru Vojvodine.

Akciju obnove terena podržali su mnogi naši proslavljeni sportisti.

Posle Vrbasa, Prijepolja, Pirota, Zrenjanina, Kragujevca, Kruševca, Mačvanske Mitrovice, Velike Drenove, Feketića, Vrnjačke Banje, Šapca, Valjeva, Pribojske banje, Preševa, Kovina, Rume,  Niša, Novog Sada, Zrenjanina, Obrenovca, Raške, Bačke Palanke, Zaječara, Lazarevca, Beograda, Uba, kompanija MOZZART je uskoro najavila i nove obnove terena.

Dođite da zajedno otvorimo novi teren!


tagovi

deo tvog života100 terena za jednu igru

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara