""
""

Ajaks ne može mirno da spava: PSV silovit u Kerkradeu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.04.16. | 22:41

Bila je to rutinsko slavlje ekipe Filipa Kokua, u egzekuciji Luka de Jonga, koji je sa po jednim pogotkom na početku prvog i drugog poluvremena razrešio svaku dilemu po pitanju konačnog pobednika - 0:3

Fudbaleri Ajaksa definitivno ne mogu da spavaju mirnim šampinskim snom, pošto je PSV ušao u strašnu pobedničku seriju. Filipsovci su bili siloviti u Kerkradeu, gde su demolirali domaću Rodu, pa će veče prespavati kao lider Eredivizije - 0:3 (0:1).

Bila je to rutinsko slavlje ekipe Filipa Kokua, u egzekuciji Luka de Jonga, koji je sa po jednim pogotkom na početku prvog i drugog poluvremena razrešio svaku dilemu po pitanju konačnog pobednika. Sjajni napadač je prvo glavom krunisao odličan centaršut Viljemsa, a onda na gotovo identičan način i ubacivanje Narsinga.

Konačno, tačku na sigurno slavlje gostiju stavio je Dejvi Proper, preciznim udarcem nakon laganog prodora kroz obranu domaćina.