""

Balikesir slavio po drugi put u 2015. godini, Konja sigurna protiv Karabuka

Vreme čitanja: 1min | pet. 20.03.15. | 21:39

Fenjeraš vrlo ubedljiv protiv još jednog davljenika u turskom šampionatu

U Turskoj ništa novo – početak 25. kola Super liga obeležila je senzacionalna pobeda fenjeraša na tabeli, Balikesira nad Eskišehirom, čime je donekle uvećao šanse da se domogne sigurne zone i opstane u društvu najboljih i naredne godine – 4:1.

Domaćin nije mnogo kalkulisao, već je protivnika napao iz svih oružja... I vrlo brzo naplatio uloženi trud. U 35. minutu Promis je doveo Balikesir u vođstvo, da bi samo nekoliko trenutaka kasnije Vargas duplirao prednost. Ipak, to nije bilo sve – do kraja prvog dela Glumac je autogolom ponovo vratio neizvesnost utakmici.

Međutim, ona nije dugo trajala. Do 56. minuta Promis je ponovo doneo svom timu dva gola viška, da bi vrlo brzo Vargas novim pogotkom završio kompletan posao i postavio konačni rezultat utakmice.

Konjaspor je kao gost bio bolji od Karabuka i minimalcem se otisnuo na sredinu tabele, a ujedno upisao i četvrtu utakmicu bez poraza, a drugi vezani trijumf. Strelac jedinog pogotka na meču postigao je Kampos u 55. minutu.