""
""

Čuka se kockala, ali slavila u Bačkoj Palanci! Radnik stradao u Šapcu

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.09.17. | 17:57

Brđani zabeležili treće slavlje uzastopno slavlje na strani (3:2), a Surduličani prvi poraz i to izuzetno ubedljiv (4:0)

Čukarički je u Bačkoj Palanci već u trećem minutu vodio sa 2:0, ali se kockao i na kraju morao da vodi kestenje iz vatre kako bi uspeo da osvoji tri boda – 2:3 (0:2).

Ekipi Nenada Lalatovića ovo je bilo treće vezano slavlje na strani u Superligi, ali tek kada poprave rezultate na Banovom brdu popraviće i stanje na tabeli i približiti se vodećim timovima. Dvostruki strelac za goste bio je Ognjen Mudrinski, od kojih odlučujući u 70. minutu sa bele tačke. Stameni centarfor prvo je mrežu domaćih pogodio u prvom minutu, dok je drugi gol za Brđane bio delo Borisa Kopitovića.

Radnik iz Surdulice je doživeo prvi poraz na strani u ovoj sezoni, ali izuzetno težak od Mačve u Šapcu (4:0). Dvostruki strelac i najzaslužniji za ubedljivo slavlje domaćeg tima bio je dvostruki strelac Nenad Gavrić. Ipak, posao domaćinu olakšalo je isključenje Kjeremeha u petom minutu utakmice