""

Cvajta: Alen posle Lajpciga iznenadio i Gusare

Vreme čitanja: 1min | pet. 08.08.14. | 20:09

Karlsrue slavio na gostovanju FSV Frankfurtu - 3:2

Nakon što su iznenadili Lajpcig u prvom kolu, odigravši 0:0 u gostima, fudbaleri Alena savladali su u jednoj od prve dve utakmice druge runde nemačke Cvajte Sankt Pauli rezultatom 2:0

Alen je na vreme postigao prvi gol, već u 14. minutu, a zatim u 70. po drugi put zatresao mrežu gostiju i otklonio sve dileme oko pobednika. Gusari su imali veći posed lopte i prividnu inicijativu tokom svih 90 minuta, međutim, nisu uputili nijedan udarac u okvir gola, pa ne treba da čudi što su poraženi.

U drugoj večerašnjoj utakmici viđeno je čak pet golova za 45 minuta. Karlsrue je slavio na gostovanju FSV Frankfurtu (3:2), a junak njihovog trijumfa je napadač Micanski, koji je postigao sva tri pogotka. Na drugoj strani istakao se dvostruki strelac Kaplani. On je svoj drugi gol dao iz penala.