""
""

DI Kanio i Sanderlend opet poklekli u finišu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 31.08.13. | 20:31

Kristal Palas slavio sa 3:1, momenat odluke se desio u 79. minutu kada je Džon O'Šej skrivio penal.

Sanderlend je u prošlom kolu bio na pragu pobede u Sautemptonu, ali su primili gol u finišu meča i ispustili ceo plen. Danas su prošli još gore na gostovanju Kristal Palsau gde su poraženi sa 1:3 posle dva gola domaćih u poslednjih desetak minuta meča.

Kristal Palas je poveo uz mnogo sreće kada je lopta posle kornera pogodila Denija Gebidona završila u mreži gostiju sa severa Engleske. Od tog trenutka, Sanderlend je gospodario terenom, a domaći fudbaleri su se branili. Nekoliko prilika su imali izabranici Paola Di Kanija, promašivali su Đakerini, Vikam, Čelustka i na odmor se otišlo sa nezasluženim vođstvom Kristal Palasa.

U nastavku igre, viđena je nešto drugačija slika, pošto su domaći zaigrali hrabrije, a splasnula je i ofanziva Sanderlenda. Do zasluženog vođstva, Sanderlend je stigao u 64. minutu kada je Flečer udarcem glavom poravnao rezultat. Tek tada se rasplamsala igra, a Flečer je ubrzo imao šansu i za potpuni preokret, ali je bio neprecizan. Momenat odluke se desio u 78. minutu kada je Džon O' Šej srušio Gejla i skrivio penal. Gejl je preuzeo odgovornost i bio precizan sa bele tačke. Sanderlend je krenuo na sve ili ništa i kažnjen je još jednim golom u poslednjim momentima meča kada je O'Kif fenomenalnim golom rešio sve dileme.