""

Drama u Lilu, Je postao heroj (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 28.01.18. | 17:00

Lil slavio posle tri vezana poraza i pobegao iz opasne zone

Edgar Je udahnuo je život Lilu! Portugalski defanzivac doneo je pobedu u sudijskoj nadoknadi utakmice sa Strazburom od 2:1 u meču 23. kola francuske Lige 1, Lil je pobegao iz zone ispadanja.

Bila je ovo prva pobeda Lila posle tri vezana poraza i delovalo je da ni ovaj put na stadionu Pjer Maru domaći navijači neće imati razloga za slavlje.

Ipak, igrao se prvi minut sudijske nadoknade kada je korner sa desne strane izveo Anvar el Gazi , a Je se lepo snašao na petercu i zatresao mrežu za veliko slavlje na tribinama.

Ovom asistencijom El Gazi je zaokružio odličnu partiju, jer jer prethodno u 76. minutu zatresao mrežu i doneo vođstvo Lilu.

Radost domaćih navijača, međutim, trajala je samo dva minuta, a onda je Idris Sadi izbegao ofsajd zamku i izjednačujućim golom najavio dramu.

FRANCUSKA 1 - 23. KOLO:

Dižon - Ren 2:1 (1:1)