""
""

Fenerov paklen finiš, Sou bez makazica, ali dinamit je tu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 19.12.16. | 20:05

Nije baš Fener delovao tako ubedljivo protiv Genčlera kao što pokazuje konačan rezultat, jer je do 87. minuta imao samo jedan gol prednosti

Glavna vest danas u turskom fudbalu nije da je Fenerbahče pobedio Genčlerbirligi sa 3:0 u 15. kolu Superlige, niti da je Musa Sou dao dva gola, već da to nije uradio makazicama.

Senegalac rođen u Francuskoj je mrežu protivnika zatresao u 41. i prvom minutu sudijske nadoknade vremena, a Fener je stigao do prve pobede posle dva „sušna“ meča.

I dalje su, međutim, Kanarinci veoma daleko od vodećeg Bašakšehira koji ima čak osam bodova više.

Ispostavilo se večeras još jednom da su Sou i Džermejn Lens odlična kombinacija. Ovaj drugi je dva puta asistirao Senegalcu na stadionu Šukru Saračoglu.

Nije baš Fener delovao tako ubedljivo kao što pokazuje konačan rezultat, jer je do 87. minuta imao samo jedan gol prednosti.

A onda je Fernandao vešto izbegao ofsajd zamku i duplirao prednost Fenerbahče. Ako je i bilo neke dileme o konačnom ishodu, ona je tada nestala.