""

Gomis nastavlja da grize! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 19.08.17. | 22:56

Mačka ne prestaje da grebe...

Mačka zvana Bafetimbi Gomis nastavlja da grebe i grize u Turskoj! I posle dva kola Galatasaraj ima maksimalan učinak, a do kraja runde isti skor moći će da imaju samo još eventualno Trabzon i Ahisar. Galatasaraj je savladao Osmanli rezultatom 3:1 i tako napravio drugi važan korak u misiji povratka na turski presto.

Da će Galatasaraj lako dopisati nova tri boda bilo je jasno već posle pola časa igre, kada je na semaforu bilo vidljivo da je razlika u dva gola.

Mrežu Osmanlija načeo je Maikon u 14. minutu posle dobre reakcije glavom unutar šesnaesterca, da bi Bafetimbi Gomis nastavio golgeterski niz i ponovo uz prepoznatljivi nastup proslavio gol.

U nastavku utakmici Čigerči je utrostručio prednost, ali je nepunih 120 sekundi kasnije Osmanli stigao do utešnog gola preko Gurlera.

Trijumf, prvi ovosezonski, upisao je Sivas protiv Jenija na svom terenu - 2:0.

Prvi gol na meču delo je Arune Konea u finišu prvog dela, da bi sredinom drugog poluvremena Leandrinjo postavio konačni rezultat.