""
""

Idealan način za prekid crne-serije: Makazice za prvo slavlje u sezoni! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.09.16. | 23:31

Nasional sjajnim golom Salvadora Agre načeo Maritimo, dok je konačan rezultat postavio Nelson Bonilja u šestom minutu nadoknade - 2:0

Makazice za prve pobodve, prvu pobedu i prvi meč bez poraza u prvenstvu, a već je peto kolo. Nasional je sa velikom omčom oko vrata ušao u okršaj sa Maritimom, ali je uspeo da se izgdigne kada je bilo najpotrebnije i dođe do toliko željenog slavlja u portugalskoj Primeiri - 2:0 (1:0).

A tvorac najlepšeg poteza na otvaranju sezone bio je Salvador Agra, koji se u 31. minutu perfektno reaovao na odbijenu loptu i fenomenalnim makazicama poslao loptu pod prečku gola Eduarda Gotardija.

U nastavku utakmice domaćinu je, s obzirom na oklolnosti, bilo prevashodno da sačuva svoju mrežu, pa je u finišu naterao goste da se malo otvore, a onda je stigla kazna i pogodak Nelsona Bonilje za konačnih 2:0 u ovom meču.

Nasional je do ovog kola bio jedini tim bez ijednog boda na svom kontu, a sa ova tri uspeo je da se odmakne od opasne zone i popenje se nekoliko stepenika više.