""
""

Karpi šokirao Đenovu, ne pomaže ni Lazović (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.04.16. | 20:01

Karpi živi, Karpi želi da ostane u Seriji A! Ekipa iz provincije Emilija-Romanja savladala je na svom terenu Đenovu sa 4:1 u utakmici 33. kola italijanskog šampionata.

Posle dva uzastopna poraza, momci Fabricija Kastorija došli su do tri boda tamo gde je možda i najmanje očekivao.

Napravio je Karpi preokret večeras, ruku na srce tek kada je Armando Ico u 45. minutu zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Do tog trenutka je Đenova vodila zahvaljujući pogotku Leonarda Pavoletija. Neverovatno je Karpi odigrao sudijsku nadoknadu i dao dva gola.

Antonio di Gaudi i Lorenco Lolo su bili strelci i najavili veleobrt na stadionu Alberto Bralja. U nastavku utakmice golove za domaćina su dali i Lorenco Pašuti i Stefano Sabeli.

Bivši kapiten Crvene zvezde Darko Lazović igrao je za Đenovu od 46. minuta kada je zamenio Alesija Ćerćija.

Bolonja - Torino 0:1 (0:0)