""

Bruka Galatasaraja, Snajder je i dalje majstor (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.05.17. | 19:58

Dželat istanbulskog velikana bio je portugalski vezista Andre Kastro, a Snajder postigao golčinu za TV špice

Kakav šamar je dobio Galatasaraj na svom terenu! Taman kada je bilo važno da Lavovi pobedom napadnu treće mesto na tabeli, Kasimpaša ih je usred Istanbula pretvorila u pitome mačke i slavila sa 3:1 u 30. kolu turske Superlige.

Bio je to jedan od najubedljivijih poraza Galatasaraja ove sezone, pogotovo što je došao na njegovom stadionu. A dželat istanbulskog velikana bio je portugalski vezista Andre Kastro.

On je dva puta zatresao mrežu Galatasaraja, u 25. i 81. minutu. Ruku na srce, valja napomenuti da je domaćin od 59. minuta imao igrača manje, jer je drugi žuti karton zaradio Tolga Cigerči.

Gostujuća ekipa umela je to da iskoristi na najbolji mogući način, a strelac drugog pogotka za Kasimpašu bio je Tolga Sahin u 63. minutu.

Poraz nemoćnog Galatasaraja donekle je ublažio Vesli Snajder pogotkom i to kakvim, u prvom minutu sudijske nadoknade. Odapeo je iskusni Holanđanin strelu pravo pod prečku gola gostiju.