""

Kod komšija mora ludo - golman boksovao loptu u svoju mrežu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.10.16. | 21:20

Dinamo konačno pobedio

Pobedio Dinamo! Jeste da se radi o jednom od dva najveća rumunska kluba, ali ovo je zaista vest! Jer, četiri meča zaredom velikan iz Bukurešta posti, u prethodne tri nedelje čak ni bod nije osvojio, pa večerašnja "trojka" zaslužuje da se valjano "obeleži".

Bilo je dosta ubedljivo, čak 4:0 protiv Pandurija, međutim, pitanje je kako bi se ovaj susret završio da golman gostiju u 5. minutu jednu visoku loptu nije prlikom boksovanja smestio u svoju mrežu, umesto da je pošalje daleko u polje?! David Lazar to, naravno, nije uradio namerno, ali tolika nespretnost delovala je zaista smešno.

Posle tog pogotko gosti su bukvalno raspali, do kraja prvog poluvremena primili su još dva gola (Valentin Lazar i Hrvat Palić), da bi ovaj drugi Lazar u 89. minutu stavio tačku na ovaj susret - 4:0.

Sa ova tri boda Dinamo je skočio na peto mesto i sada ima sedam bodova manje od Steaue, koja međutim svoj meč 13. kola tek treba da odigra.

U drugoj utakmici danas GAZ Metan i Krajova podelili su bodove...

LIGA 1 - 13. KOLO

Konkordija - Poli Temišvar 0:2 (0:1)