"slavlje fudbalera i navijača Brage"

Lak posao za Bragu sa igračem više, šteta što je trener baš večeras odmarao Stojiljkovića (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.02.16. | 22:08

Rutinskih 3:1 na gostovanju kod Maritima

slavlje fudbalera i navijača BrageJoš jedan argument u prilog tezi da su penal i crveni karton prestroga kazna za faul poslednjeg igrača u odbrani. U 22. kolu Primeire to je na svojoj koži osetio Maritimo, koji je platio ceh zbog naivnog, iako sasvim bezazlenog prekršaja Maurisija, jednog od - verovali ili ne - čak osmorice Brazilaca u startnoj postavi domaćeg tima za duel sa Bragom. Gosti su tako punih 75. minuta imali igrača više na terenu, a u takvim okolnostima jedino pitanje je bilo kojim će rezultatom Braga slaviti. Na kraju 3:1 uz dva gola Pedra Santosa i jedan raspucanog Egipćanina Amheda Hasana Koke.

Šteta samo što je trener Paulo Fonseka rešio da baš večeras odmara Nikolu Stojiljkovića, koji je tako na teren ušao tek u 85. minutu, pa nije dobio pravu priliku da uveća golgeterski konto kraj svog imena. Prilika uvek ima kad se igra 11 na 10.