""

Lil ispao iz kupa, a pravi pakao tek sledi...

Vreme čitanja: 1min | čet. 25.01.18. | 22:51

Strazbur slavio sa 2:1...

Lil posrće na svim frontovima i ovo će bez svake sumnje biti jedna od najlošijih sezona u novijoj istoriji nekadašnjeg šampiona Francuske! Ekipa se grčevito bori za opstanak u Ligi 1, a evo i u kupu je stala, pošto je 1/16 finala eliminisana od Strazburga - 1:2

Promena na klupi - odlazak Bijelse i dolazak Kristofa Galtijea - očigledno nije mnogo promenila, pa se postavlja pitanje da li išta može da trgbe Lil iz letargije u koju je upao.

Strazburg je kapitalnu prednost od 2:0 stekao posle samo 48 minuta igre. Prvi gol postigao je Nuno da Kosta, a drugi za Idris Sadi. Gosti su odgovorili dosta brzo, posle samo šest minuta Iv Bisuma je smanjio na 1:2, do kraja je ostalo još dosta vremena, ali domaći su uspeli da ukrote sve nalete Lile i sačuvaju prednost koja im je garantovala plasman u osminu finala Kupa Francuske...

Ovo je Lilu treći vezani poraz, a pravi pakao tek ga čeka. Naime, raspored im je ubistven. Galtijeovim momcima sledi domaćinstvo Pari Sen Žermenu, onda odlazak u Nant, pa dolazak Marselja i za kraj strašne serije putovanje na noge Nici.