""

Ljajić za Falkea – Mihin Torino u 93. minutu do četvrtog mesta Serije A (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 10.09.17. | 20:22

Veliko slavlje Bikova u nadoknadi vremena

Torino je započeo sezonu kako se samo poželeti može. Sastav Siniše Mihajlovića osvojio je tri vredna boda na gostovanju Beneventu, iako je izgledalo da će debitant u Seriji A stići do istorijskog boda u elitnom takmičenju. Da ne bude tako potrudili su se Adem Ljajić i Jago Falke u 93. minutu, kada je sjajni španski vezista postigao odlučujući pogodak na meču i odveo svoj tim na četvrto mesto italijanskog prvenstva - 0:1 (0:0).

Bio je to prilično čvrst meč bez mnogo izrazitih prilika. Domaćin je pretio u finišu prvog poluvremena preko Masima Kode, a onda u drugom poluvremenu preko Kataldija i Lazara. Ipak, kada su sve to propustili usledila je kazna.

Ljajić je sjajno sa levog boka ušao u sredinu, a onda pravovremeno uposlio Falkea i spasa za Vida Beleca nije bilo.