""

Ljuljaku i Aksente razbili zube plašljivim Crvenim psima (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 05.12.16. | 21:36

Gaz Metan pregazio Dinamo sa 4:0

Dinamo iz Bukurešta dobio je ozbiljnu šamarčinu na gostovanju Gaz Metanu. U utakmici 19. kola rumunske Lige 1 odigranom u Medijasu domaćin je pregazio jedan od najtrofejnijih klubova te zemlje, Dinamo iz Bukurešta sa 4:0.

Gosti iz prestonice tako su potpuno pokvarili sve dobro urađeno u prošlom kolu kada su trijumfovali nad najvećim rivalom, Steauom.

Albanski napadač Azdren Ljuljaku još jednom je potvrdio da igra u odličnoj formi, a večeras je dao dva gola, koliko i Mirčea Aksente. Doduše, oba gola Albanac je dao iz penala, u 31. i 90. minutu. Ljuljaku je došao do brojke 16 ove sezone.

Dvostruki strelac za Gaz Metan bio je i domaći fudbaler Mirčea Aksente, s tim što je on svoje golove postigao iz igre, u 77. i 81. minutu.

Inače, ovo je ekipi Gaz Metana bila prva prvenstvena pobeda nad Dinamom od 2011, a tek druga u 21. veku.

LIGA 1 - 19. KOLO

CSM Jaši - Konkordija 1:0