""

Ludilo poslednjeg kola u Turskoj: Sevali crveni kartoni, Trabzon promašio mesto u Evropi! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 30.05.15. | 19:57

Bašakšehir remijem protiv Mersina zadržao četvrtu poziciju, Trabzon brojao promašaje

Prati mečeve u turskom prvenstvu epitet sumnjihiv, ima i onih koji pričaju da se isahod pojedinih mečeva zna, ali... Kandidati za Evropu su se sapleli u poslednjem ovosezonskom kolu, a benefit od seče favorita uspeo je da izvuče Bašakšehir koji je remizirao na gostovanju Mersinu (2:2).

Međutim, poklon koji su dobili od tima iz najvećeg grada Turske nisu uspeli da iskoriste fudbaleri Trabzona. Oni su na gostovanju bezbrižnom Sivasu izvukli mršav remi.I ostali van evropskog domašaja.

Neverovatno je šta su u nastavku sureta sve promašili gosti. Trabzon je u 23.minutu preko Hurmačija došao do izjednačenja, ali je u nastavku susreta pucao ćorcima. Nisu urodili plodom i obično precizni udarci Mehmed Ekidžija

Njegove prepoznatljive strele završavale su tik pored gola, dok je kompletna postava Trabzona gledala u neverici šta se dešava.

Pucalo je i na meču između Burse i Konje. Nije bilo golova, ali su vrlo borben meč crvenim kartonima oplemenili Azis i Rangelov