""
""

Miroljubivo u Belgiji: Ostende bio na 12 minuta od pobede, ali se Šarlroa vratio u poslednjem trenutku (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.04.17. | 21:57

Ista meta, isto odstojanje i posle startnog kola plej-ofa

Bez velikih uzbuđenja na startu plej-ofa za šampionsku titulu u belgijskoj Pro ligi i remi koji na kraju može da zadovolji i domaći Šarlroa, ali i gostujući Ostende, koji je bio nadomak pobede na otvaranju - 1:1 (0:0).

Gosti su u idealnom trenutku došli do vođstva, pošto su u 53. minutu preko Musone krunisali bolju igru s početka drugog poluvrmena.

Ipak, posle primljenog pogotka domaćin je zaigrao kako treba, stegao obruč oko gola Silvija Prota i na kraju došao do zasluženog izjednačenja. Izjednačujući pogodak bio je delo Klintona Mate u 78. minutu iz slobodnog udarca za koji iskusni čuvar mreže nije imao rešenje.

Dva tima su pre početka plej-ofa imala po 25 bodova, a sada imaju po jedan više i na deobi su četvrte pozicije.