""

Partizan na korak od nove titule, Zvezda nije uspela!

Vreme čitanja: 1min | sre. 03.05.17. | 22:03

U derbiju Superlige odigranom u Zrenjaninu nije bilo pobednika - 9:9

Vaterpolisti Partizana nalaze se na korak od odbrane titule prvaka Srbije! Crno-beli su kao gosti u Zrenjaninu u derbiju sa Crvenom zvezdom odigrali 9:9 i sačuvali tri boda prednosti tri kola pre kraja Superlige.

Crveno-beli su vodili tokom prvog poluvremena, uglavnom sa golom razlike. Taj period su i završili sa prednošću od 4:3, ali je aktuelni šampion u nastavku uspeo da preokrene na 7:4.

Zvezda je, predvođena odličnim Veljkom Tankosićem, uspela u nastavku, malo po malo, da dođe do izjednačenja, ali ne i do potpunog preokreta.

Tankosić je utakmicu završio sa pet golova, dva gola dao je Miloš Šuberić. Kod Partizana su dvostruki strelci bili Đorđe Tanasković i Ognjen Stojanović.

Do kraja sezone Partizan će ugostiti Stari Grad i Valjevo, a gostovaće u Šapcu. Crveno-beli u finišu šampionata igraju sa Vojvodinom, Valjevom i Starim Gradom.

(FOTO: MN Press)