""

PLS: BSK lako sa Dobanovčanima

Vreme čitanja: 1min | pet. 17.03.17. | 18:18

Borčani pobegli iz zone ispadanja...

U premijernom meču 18. kola Prve lige Srbije BSK iz Borče savladao je Budućnost iz Dobanovaca s ubedljivih 3:0 i nastavio seriju odličnih rezultata.

Domaći su odigrali odlično prvo poluvreme, postigli golove u 7. i 34. minuta, a onda u nastavku (64. minut) samo dokrajčili rivala.

Računajući samo drugi deo sezone Borčani su lideri PLS sa sedam osvojenih bodova. Zahvaljujući odličnoj formi ta ekipa izašla je iz zone ispadanja i sada ponovo ravnopravno konkuriše za opstanak. BSK ima 21 bod, tri više od Bežanije koja je prva ispod crte, ali Lavovi svoju utakmicu 18. kola tek treba da odigraju.

Inače, kao i nekoliko sezona unazad očigledno nas očekuje paklena borba za opstanak u ovoj ligi, jer recimo, trećeplasirani Radnički iz Pirota, koji se bori za Superligu, sakupio je samo pet bodova više BSK Borče...