PLS: Sremci pregazili Zemunce, Sinđi bod u 90. minutu

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.11.15. | 15:00

Pećinčani slavili sa ubedljivih 3:0 uz dva gola sjajnog Miroslava Lečića

Radost Sremaca

Mečevima u Užicu i Pećincima stavljena je tačka na 14. kolo Prve lige Srbije. Ekipa Donjeg Srema nastavila je seriju mečeva bez poraza (ukupno devet), a ovog popodneva ubedljivo je savladan Zemun sa 3:0 (2:0).

Čitav posao izabranici trenera Dušana Kljajića su završili već u prvih 45 minuta, kada su vodili sa 2:0 golovima Popovića i Lečića, a do kraja meča rutinski su priveli utakmicu kraju i još jednim pogotkom najboljeg strelca Lečića produbili su agoniju Zemunaca, koji strmoglavo padaju ka opasnoj zoni i mestu koje vodi u niži rang.

Mogo zanimljiviji meč odigran je u Užicu, gde je Sloboda vodila protiv Sinđelića od 69. minuta pogotkom Alekse Vidića, ali su Beograđani golom Perišića u poslednjim trenucima stigli do izjednačenja (1:1) i važnog boda.