""

Real ponovo grcao, ali javio se Asensio u 90! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 18.01.18. | 23:24

Trijumf Kraljeva na gostovanju Leganesu - 1:0

Ponovo je grcao Real, ponovo igra Kraljeva nije imala boju i šampionski ukus, ali... Madriđani su donekle uspeli da saniraju brojne rane, izazvene prvenstvenim podbačijama, pošto su večeras slavili na gostovanju Leganjesu u okviru prvog meča četvrtfinala Kupa Kralja - 1:0.

Sve je mirisalo na još jedan kraljevski podbačaj. Hrabro se Leganjes držao. Međutim, presudila je individualna klasa Asensija. Sjajnim pogotkom u 90.minutu reprezentativac Španije je doneo pobedu Realu i skinuo veliki teret sa leđa Zinedina Zidana.

Francuski stručnjak se pošteno kockao, pruživši šansu kombinovanom timu. Zidan je postrojio vojsku u formaciju 4-3-3. Umesto golova Real je brojao promašaje. Sve je to zamaskirao  Asensio, pošto je u 90.minutu majstorski reagovao na centaršut sa leve strane i levicom iz prve pogodio bliži ugao.

Zinedin ZidanŠpanijaReal Madridmeđunarodni fudbalMarko AsensioLeganesKup kraljaEvropa