""
""

Sporting se ponovo mučio, ali pobedio u ludom meču sa tri crvena kartona: Kad je teško Nani! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 09.03.15. | 22:56

Lavovi golom nekadašnjeg krila Junajteda uspeli da slome otpor fenjeraša Penafiela – 3:2

Nešto se čudno dešava sa lisabonskim Lavovima. Jeste da odavno nisu konkurentni u šampionskoj trci sa Benfikom ili Porto, ali večeras su morali da prežive porođajne muke kako bi na svom bunjištu savladali fenjeraša Penafiel – 3:2.

Duel sa poslednjeplasiranim timom Primeire  bio je idealna prilika da se zeleno-beli rezultatski rehabilituju posle remija sa Nacionalom i teškog stradanja u sudaru sa Portom. Izgledalo je na početku susreta da će tako i biti. Posle samo osam minuta Sporting je imao dva gola viška. Stekao ih je golovima Karavalja i Slimanija. A onda su Lavovi počeli da rade u korist svoje štete. Tačnije, uradio je to mladi defanzivac Figuieredo.

Penafil je krenuo na sve ili ništa. Već u 47.minutu stigao je do rezultatskog egala, ali je onda proradio Nani. Nekadašnje krilo Junajteda je zaplivalo kroz vazduh i donelo očekivanu pobedu Sportingu. Vrlo dinamičan i lud meč završio se crvenim kartonima za gostujuće fudbalere – Danija i Ribeira.