""

Steaua na kolenima! Vitorul se sada pita u Rumuniji (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.03.17. | 21:25

Tim Georgea Hadžija slavio s 3:1 u derbiju

Rumunija ima novog lidera! To je Vitorul, klub čuvenog Georgija Hadžija. Vitorul je u direktnom okršaju nadigrao Steauu s 3:1 (0:0) i tako se odlepio na vrhu tabele.

Kretanje ovog meča umnogome je odredio crveni karton gostiju kada je u 17. minutu isključen Tamaš.

Brojčanu prednost Vitorul je iskoristio u drugom poluvremenu kada je prvo Koman doveo domaće u prednost u 46, da bi Morar povećao prednost 10 minuta kasnije. Do nedostižne prednosti Vitorul je došao u 75. minutu kada je Kasap iskoristio šansu u kojoj se našao.

Do počasnog gola gosti su došli u 80. minutu preko Alibeca, ali već tada je uveliko bilo jasno da će sva tri boda otići Vitorulu.

Taj klub je sada na prvom mestu sa 30 osvojenih bodova, dok je Steaua ostala na 27. Kluž je treći sa 25.

Veliki korak unapred za Hadžija i Vitorul!