U Vranje nema laganje! Dinamo upisao prvu trojku pred 2.500 ljudi

Vreme čitanja: 1min | ned. 11.09.16. | 21:30

Borčani poraženi na jugu Srbije (0:2)

Radost Vranjanaca

Dočekali su i navijači Dinama u Vranju prvi ovosezonski trijumf u Prvoj ligi Srbije, a žrtva na njihovom terenu bio je BSK iz Borče koji je lako savladan danas sa 2:0.

Po jedan gol u svakom od poluvremena bio je dovoljan Vranjancima da razgale oko 2.500 gledalaca koliko se okupilo danas na Gradskom stadionu. Defanzivac Aleksandar Simov doveo je Dinamo u vođstvo u 29. minutu, a čitav posao domaćin je završio u drugom delu, zahvaljujući pogotku veziste Milana Stavrića u završnici meča.

Pobedi su se danas radovali i Užičani, jer je Sloboda u borbenom duelu porazila Radnički iz Pirota sa 1:0. Jedini pogodak za Ere u okršaju kraj Đetinje postigao je ofanzivni vezista domaćina Nikola Nešović u 71. minutu i ispostavilo se da je to bio odlučujući detalj na ovom susretu. Posle druge pobede u sezoni Sloboda se vinula ka vrhu tabele na sasvim solidnu poziciju sa osam bodova.