Komentari na vest

Holandiji pobeda iako je do 84. minuta bila bez udarca u okvir gola, Nopert začarao mrežu na maestralnom debiju

G

Gost1717

pre preko 1 godinu

Lale tanke..a nadobudne, pogotovo Van Gal. Jeste disciplina, ali kreacija mrsava, slucajno dobili..Senegal nije los, nema napad ni kreaciju takodje..inace losa tekma..
O

Oopp

Kako je moglo da bude na kraju je i dobro,cekao dvojku na Holandiju.
m

milutin 15

šta ti je fudbal,Senegal gde je mislio da je najjači,Mendi bruka,baš mi je žao Senegala,neki maler ih stalno bije.
m

mita i trta

holandija dobila na disciplinu ...senegal tipicna crna ekipa ,istrcali se na pocetku drgo poluvreme ostali bez gasa .

goranpravdic011@gmail.com

Nakon goleade u utakmici engleska iran u krugu prijatelja sa kojima sedim stalno u kladionici rekao sam da je ovo sigurica X-2 i probati X-2 i 2-4. Logicno je bilo da dodje X poluvreme jer su u prva dva meca favoriti davali gomilu golova u prvom. Jedino sam se malo plasio da ne bude 0:1 ali su srecom ispostovali pa je doslo 0:2
R

Realnooooo

i

iiii

Gogi jel si pecnuo ovo? Naravno da nisi :)
r

rider90

Kolonijalisti opet imali srece. Da li ce i veceras imati srece oni sto su pobili 80 miliona indijanaca.
Z

Zeleznik

Daj bre, Senegal sem brzine i snage nema apsolutno ništa. Tehnika 0. Imali su možda 1.5 šansu na celoj utakmici da kažeš da je baš šansa bila. Zaslužno dobile Lale koliko god ih mi mrzeli ili voleli.
G

Gost...

Ponovicu ono sto sam napisao u lajv vesti za pracenje utakmice. De Jong svom silinom povuce Kujatea za onu stvar i ne dobije ni zuti!!! Cist crveni karton zbog izuzetno nesportskog poteza! Holandija katastrofalna, slucajno dali dva gola, od cega je prvi najvise zbog ogromne greske golmana. Senegal sve sem zavrsnog udarca perfektno, mada su imali i 2-3 solidna suta, ali je golman Holandije bio dobar. Ismaila Sar i Seikou Kujate fenomenalni. U Holandiji golman i Gakpo solidni ostali katastrofa.
z

zosim

Holandija možda slučajno ali je dala dva gola, Senegal 0 ni slučajno. Pa nisu ni meni Holanđani najomiljeniji narod na svetu, ali da su baš katastrofalni bili, pa i nisu, a Senegal ne može nikako da bude perfektan ako nema realizaciju. Utakmica se ne dobija lepom igrom, nego golovima. Volim i ja da vidim da ekipa igra lepo, ali koja je svrha ako ne može da da gol?
G

Gost...

Nisam ni rekao da je sustina u lepoj igri... Samo sam rekao da je Senegalu falila zavrsnica, a Holandija imala otprilike samo to. Ne verujem da ce Holandjani daleko dogurati... Protiv ekipe koja ima dobru zavrsnicu gube danasnji mec.

goranc333@gmail.com

Senegal mnogo kvalitetniji od Ekvadora, ali sjebaće se kao protiv Japana pre 4 godine. Ovde je potrebniji mozak od snage, a oni to nemaju. Katar završava sa 0 bodova.

Delija

Na iskustvo, Senegal bio bolji, ali.....

polton

mendi bukvalno kriv za oba gola, zato kod potera niti ne brani, bas je pao u formi, steta za senegal, zaslužili su da ne izgube
k

kangava

holandija spora i bezidejna, de jong jedini vezni igrac, cudna neka postava, blind mator igra levog ving beka, covek najsporiji bek na prvenstvu, de liht je visio, sarr ih ubio prvo poluvreme, tacno da je mane igrao senegal bi dobio ovo sigurno, mendi prosecan golman, prvi gol presmesno
G

Gostofsky

Golman Senegala katastrofalan. Direktno kriv za oba gola, koštao ekipu 3 boda. Većina ovih igrača igra u Evropi, koji luzeri daju ovom jadniku platu?

rsczz

Uzmem prijevremenu isplatu u 83. minuti igrao 2+ jos u prvom poluvremenu i pada gol poslije 15 sekundi a ovo u 99' kad nisam razbio tv, ja sam baksuz nevidjeni...

Katalonija

Pre bih rekao da si nešto drugo...
n

nadrealnooo

Da zahvale golmanu!!! Igrao sam 2 i došla je,ali Senegal bio bolji rival.
b

bosko2020

nezasluzena pobjeda,tim sa takvim imenima do 84 min nista a senegal pretio iz 3 jako dobre sanse,golman ih spasio a sa druge strane sporost Mendya ih kostala.Remi je bio najrealnija opcija
A

Aranđel

Vise srece nego pameti

ST8

Treba da se zahvale Mendiju. Veoma losa reakcija kod prvog gola, a ni kod drugog se nije proslavio.
a

ap11

realno da nije istrcao, Gakpo bi ga probusio . Pre svega greska i pogresna postavka odbrane. Šteta za Senegal zasluzili su i pobedu.
O

OkosBokos

Senegal opasan, bas opasan. Da imaju Manea, mogli bi i u 1/4. Holandija, klasicno njihovo, pritom bez Depaja i opet sigurna pobeda (bez primljenog gola). Ja Holandjansku vidim kao veceg favorita od Argentine.