""

Kad pre? Povratnik u elitu sapleo Fener (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.08.17. | 22:52

Jedan od najtrofejnih turskih klubova osvojio samo bod protiv Goctepea

Kakvo razočarenje za Fenerbahče i to već u prvom kolu. Istanbulski gigant je kao gost remizirao na gostovanju Goctepeu - 2:2 i to je jurio rezultat kako bi ostao neporažen.

A sve je počelo baš dobro za Kanarince, koji su poveli već u petom minutu preko Alpera Potuka. Međutim, radost pristalica Fenerbahčea nije trajala predugo.

Samo tri minuta kasnije portugalski vezista Andre Kastro je doneo izjednačenje povratniku u elitno tursko fudbalsko takmičenje.

Potpuni preokret Goctepeu doneo je Ezekijel Skarione u 57. minutu, ali se domaći tim posle ovog gola povukao na svoju polovinu i opredelio za totalnu odbranu.

Međutim, takva postavka igre obila se domaćoj ekipi o glavu jer je Martin Škrtel već u 64. minutu vratio Fenerbahče u igru.

Pokušali su gosti iz Istanbula u završnici utakmice da osiguraj sva tri boda, ali nisu uspeli i treći put da pronađu put do protivničke mreže.