Komentari na vest

KRAJ - Liga šampiona: Atletiko - Inter 2:1, užasan penal Lautara, Madriđani u četvrtfinalu!

D

Da budemo iskreni

pre oko 2 meseca

Atletiko bolji večeras i zasluženo prošao dalje. Inter nekako mlako i kukavički ušao u utakmicu. Imao je je Inter šanse preko Barele i Tirama da reši meč, nije iskoristio te šanse i stigla mu kazna. Da je Rikelme iskoristio onaj zicer u 93 minutu ne bi se ni igrali produžeci. Atletiko ušao u meč veoma energično, agresivno i to im se isplatilo.
Z

Zasluzeno

Ide dalje atletiko, koliko inter prvu bio bolji, toliko je i atletiko drugu bio mozda jos i bolji, na kraju mozda i napravednije, penali, mada je inter definitivno imao sve u svojim rukama, 1:0 iz milana, poveli u gostima posle pola sata i onda kataklizma, kao mrtvi kerovi se vukli po terenu.
G

Gost123321

Cojones...
R

Rokas

tiram i barela su jedini krivci za ovo sto se i doslo uopste do penala, da su dali jedan gol od te dve 100% sanse u posl. 15 minuta zavrseno bi bilo sve. kako su igrali nisu ni zasluzili, izmene inzagija katastrofalne, najbolje se videlo na kraju ko je sve sutirao penale, klasen koji nema pola sata za polusezonu itd... steta, atletiko nije bolji tim ali kao i uvek nekako prodju

Čolooo

A dislike mi davali kada sam rekao atletiko ni malo nije naivna ekipa..

Bar Kohba

Znao sam ako odu na penale da Atletiko ima top golmana, Oblak ima šlifa za penale. Atletiko zasluzeno prolazi, iako sam tipovao na Inter. Bice zanimljivo dalje, mozda je i vreme za PSZ, Siti svakako prvi favorit, moze i Arsenal, Real i Barsa uvek velikani i na visokim ambicijama.
A

Akica1982

Sutra Inzagi treba da dobije otkaz,on je glavni privacy za ovo.
B

Burek

Kako glupo izveden penal Lautara
G

Goce GOSTIVAR

Tiram...... igra ceo meč.....loptu nije dotakao 2 puta..... ima učinak ko' Pjer Boja.....
S

Snam Batistuta

Voli frajer petom igrati, pa šta prošlo. Otac mu je uvijek bio rasista
B

BVB

I za kraj Reuuus..bravoo , opet medju 8 ekipa ..sad bez pritiska ,lagano skroz.
M

Makks

Gde su oni sto kritikuju Preimer ligu i govore da je Serie A najbolja na svetu? Inter se brani sa deset igraca od prvog minuta i igra na kontre... Sramno.
n

nadrealnooo

Sta je promasio indijanac u 93 minutuuu...Aooooo...Kakva neznalica. Bolje od penala,golman pao...Nerealno da je ovo promasio Atletiko.
M

Mighty King

Pred produžetke pišem. Ako ispadne Atletiko nema pravde. Nikada nisam bio prijatelj njihove destrukcije, ali večeras igraju fudbal. Nadam se da će izbaciti Inter.
K

Kazablanka

Jel su igrali fudbal u prvom mecu?
P

Prolaznik..

Komentator na RTS-u zalutao na televiziji..
G

Gogg

Sta god da bude rekao sam Inzagi najveća prevara od trenera
M

Mitros

Toliko o moćnoj seriji A, ekstremno bedna liga.
C

Capo di tuti capi

Jel ovo igra inter sa atletikom ili je umesto intera dosla mala mostanica, inter sraman.

Ivan 48

Italijanske ekipe su krs, i uporno kazem da Inter nije jak , nego je liga ocaj,prosle godine Inter je odigrao finale dobro, ostalo imao otvoren put, ove godine u Evropi oni su u grupi bili iza jednog Soaijedada. Ovog Atletika ce izbaciti manje vise svaka ekipa.
H

Hhhh

Svakako Bormut Luton ima boljeg komentatora nego oba meca LS...
!

!!!

@Sale Jeste,moze da padne i 300 ali...nivo,kvalitet i ostalo.Kakve su to tek odbrane.
a

atletiiiii

Odlicna utakmica,neizvesna,dobar tempo i dva gola.Neki ljudi stvarno lupaju.Eno vam gledajte Bormut-Luton.
С

Сале2323

Шест гола пала до сад... Од 0:3 на полувремену, до 3:3 за 20-ак минута другог полувремена😁😁😁